A. Kohut o wyborach prezydenckich w USA
Gościem Aleksandra Wierzejskiego w programie "Polska na dzień dobry" był dziś Andrzej Kohut, amerykanista z Klubu Jagiellońskiego. Tematem rozmowy były wybory prezydenckie w USA.
#PolskaNaDzieńDobry | @aj_kohut: To jest ciekawe co przyniosły te wybory. Były podejrzenia że Donald #Trump stracił część wyborców z 2016 roku.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) November 5, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | @aj_kohut: Wydawało się że Demokraci mogli spokojnie liczyć na głosy Latynosów. Tymczasem na Florydzie to właśnie ich głosy pozwoliły Donaldowi #Trump.owi zwyciężyć.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) November 5, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | @aj_kohut: Te wybory pokazały też, że po raz kolejny sondażownie i komentatorzy amerykańskiego życia publicznego nie do końca rozumieją procesy, które zachodzą w bazowym elektoracie Trumpa.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika= (@RepublikaTV) November 5, 2020
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora