Zderzenie tramwajów w Krakowie. 20 osób rannych
W Krakowie przy ul. Bieńczyckiej zderzyły się dwa tramwaje. Na miejscu zdarzenia pracują służby. Jak podają lokalne media - poszkodowanych zostało 20 osób.
Według dziennikarzy Radia Kraków, do wypadku doszło tuż obok ronda Kocmyrzowskiego. Pojazdami podróżowało łącznie około 35 osób. Wiadomo, że poważnie ranny jest motorniczy jednego z tramwajów, który wjechał w stojący przed nim wagon. Mężczyzna jest już w szpitalu. Serwis Love Kraków informuje, że w zdarzeniu rannych zostało około 20 osób.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie poinformowało, że tramwaje linii 1, 5, 9, 14, 52 zostały przekierowane na trasy objazdowe. W okolicach zdarzenia tworzą się korki i są duże utrudnienia komunikacyjne.
Źródło: Republika, x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X