17 kwietnia spotkanie w Klubie Gazety Polskiej w Łodzi z red. Tomaszem Sakiewiczem
Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" oraz Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz, odwiedza miasta, aby spotkać się z Klubowiczami "Gazety Polskiej". Najbliższe spotkanie, 17 kwietnia, odbędzie się w Łodzi. Wstęp jest wolny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bieżącą polityką.
ŁÓDŹ
Łódzki Klub "Gazety Polskiej" zaprasza na spotkanie z red. Tomaszem Sakiewiczem 17 kwietnia o godz. 18:00. Odbędzie się ono w Polsko-Amerykańskim Ośrodku Kształcenia Zawodowego ul. hm. Aleksandra Kamińskiego 17/19 w Łodzi.
Niezalezna.pl
Komentarze
Najnowsze
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Przełom ws. Prokuratury Krajowej. Sąd nakazał śledztwo i ostro ocenił działania Bodnara