17 kwietnia spotkanie w Klubie Gazety Polskiej w Łodzi z red. Tomaszem Sakiewiczem
Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" oraz Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz, odwiedza miasta, aby spotkać się z Klubowiczami "Gazety Polskiej". Najbliższe spotkanie, 17 kwietnia, odbędzie się w Łodzi. Wstęp jest wolny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bieżącą polityką.
ŁÓDŹ
Łódzki Klub "Gazety Polskiej" zaprasza na spotkanie z red. Tomaszem Sakiewiczem 17 kwietnia o godz. 18:00. Odbędzie się ono w Polsko-Amerykańskim Ośrodku Kształcenia Zawodowego ul. hm. Aleksandra Kamińskiego 17/19 w Łodzi.
Niezalezna.pl
Komentarze
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!