15-letnia Polka pobita przez gang uchodźcy
W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać brutalne znęcanie się nad Polką mieszkającą w Austrii. 15-latkę pobił gang nastolatków, na którego czele stal uchodźca z Czeczenii.
Publikacja filmu w internecie i same nagranie zajścia to również sprawka nastolatków. Na filmie można zauważyć, jak dziewczyna otrzymuje ciosy i nie próbuje się bronić. Jak przyznała po zajściu – gdyby próbowała się bronić, napastnicy mogliby stać się jeszcze bardziej agresywni, co mogłoby skończyć się tragicznie.
Do napaści doszło w centrum handlowym w Wiedniu. Austriacka policja zatrzymała sprawców - trwa postępowanie wyjaśniające.
Polka trafiła do szpitala ze złamaną szczęką.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Czy rzekome wykroczenia drogowe stały się pretekstem do skazania działacza prolife? Ordo Iuris składa apelację
Fani oburzeni po koncercie Kazika w Zielonej Górze. Muzyk najpierw przeprasza, potem się wycofuje
Sójka krytykuje rząd Tuska za oszczędzanie na zdrowiu Polaków: to są cięcia na pacjentach