15-latkowie w ciężkim stanie po wypadku na zamku w Łapalicach. Wpadli do szybu windy

Do tragicznego wypadku doszło na zamku w Łapalicach w sobotę 30 października po godzinie 22. Grupa nastolatków weszła na teren budowy zamku. Niedokończona inwestycja, która powstawała od lat 80. jako samowola budowlana, jest lokalną atrakcją turystyczną – podał w rozmowie z lokalnym portalem Kartuzy.info rzecznik prasowy policji w Kartuzach Piotr Gdaniec.
Dwóch nastolatków wpadło do szybu windowego i upadli z wysokości około 7 metrów. Chłopcy trafili do szpitala w ciężkim stanie. Gdy zabierała ich karetka, byli przytomni.
Policjanci już wcześnie informowali właściciela inwestycji, by prawidłowo zabezpieczył teren budowy.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Najnowsze

AKTUALIZACJA
Sroka chciała przesłuchać byłego szefa CBA. Ernest Bejda został zatrzymany!

Tusk przedstawi koalicjantom szkic expose w poniedziałek. Hołownia stroszy piórka: spróbujcie rządzić bez tych 5 procent

Sekret puszystej drożdżówki? Niewielki dodatek robi wielką różnicę
