11-letnia dziewczynka zmarła na plaży. Prokurator zadecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok

Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny śmierci 11-letniej dziewczynki, która w sobotę wypoczywała z rodzicami na plaży nad zalewem w Kobylej Górze – poinformował w niedzielę PAP oficer ostrzeszowskiej policji st.asp. Tomasz Morawek.
Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę nad zalewem w Kobylej Górze w powiecie ostrzeszowskim. Ten dzień nad wodą postanowili spędzić małżonkowie wraz z 11-letnią córką – mieszkańcy powiatu wieluńskiego (Łódzkie).
Po godzinie 17 dziewczynka straciła na plaży przytomność. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe oraz załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
"Pomimo trwającej ponad dwie godziny akcji ratunkowej dziecka nie udało się uratować. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji w celu ustalenia przyczyny śmierci" - poinformowała policja.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]
Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"
Ile gwiazdy biorą za wesele? Nawet 50 tysięcy za jeden wieczór! Wiśniewski, Zenek i Narożna w cenniku ślubnych marzeń
Będzie wymiana jeńców 1000 na 1000. Ukraina dogadała się z Rosją - "wszystkich naszych trzeba zabrać"
Najnowsze

Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"

Ile gwiazdy biorą za wesele? Nawet 50 tysięcy za jeden wieczór! Wiśniewski, Zenek i Narożna w cenniku ślubnych marzeń

Fogiel: Tusk udaje, że „nic się nie stało” – ale Hołownia wierzga!
