10 – latek w ciężkim stanie znaleziony przy drodze. Co się stało?
10-letni chłopiec w ciężkim stanie został znaleziony przy ul. 1 maja w Strzebiniu (gm. Koszęcin). Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach przekazała w komunikacie, że prawdopodobnie jechał hulajnogą.
Zgłoszenie o leżącym przy drodze chłopcu na numer alarmowy wpłynęło w środę około godz. 13.40.
"Skierowane na miejsce służby potwierdziły to zgłoszenie. 10-letni chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że chłopiec prawdopodobnie jechał na hulajnodze” – poinformowała KWP w Katowicach.
Okoliczności zdarzenia – pod nadzorem prokuratorskim – wyjaśniają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Ustają m.in. czy 10-latek sam przewrócił się na hulajnodze, czy doszło do wypadku z udziałem innego pojazdu.
Świadkowie zdarzenia zostali poproszeni o kontakt z lubliniecką policją pod numer telefonu 47 85 832 55.
Najnowsze
Czarzasty bezczelnie atakuje prezydenta Nawrockiego ws. posiedzenia RBN
Estońskie siły specjalne weszły na rosyjski kontenerowiec. Podejrzenie przemytu
Reakcja na groźby! Nisztor i Sakiewicz składają zawiadomienia do prokuratury