„Polska na dzień dobry”. Berdychowski: Naszą ambicją jest, żeby Polska była naturalnym liderem
Gościem programu był Zygmunt Berdychowski, szef Instytutu Wschodniego, a tematem rozmowy był tegoroczne XXX Forum Ekonomiczne w Karpaczu.
#PolskaNaDzieńDobry | Zygmunt #Berdychowski: Naszą ambicją i aspiracją jest dążenie do tego, aby Polska była takim miejscem w Europie Środkowej, które inicjuje rozmowy, tworzy dobry klimat i w związku z tym jest naturalnym liderem. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) September 7, 2021
#PolskaNaDzieńDobry | Zygmunt #Berdychowski: Dzisiaj wydaje się, że spór światopoglądowy i cywilizacyjny, zdominował politykę cywilizacyjną. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) September 7, 2021
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada