„Polska na dzień dobry”. Berdychowski: Naszą ambicją jest, żeby Polska była naturalnym liderem
Gościem programu był Zygmunt Berdychowski, szef Instytutu Wschodniego, a tematem rozmowy był tegoroczne XXX Forum Ekonomiczne w Karpaczu.
#PolskaNaDzieńDobry | Zygmunt #Berdychowski: Naszą ambicją i aspiracją jest dążenie do tego, aby Polska była takim miejscem w Europie Środkowej, które inicjuje rozmowy, tworzy dobry klimat i w związku z tym jest naturalnym liderem. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) September 7, 2021
#PolskaNaDzieńDobry | Zygmunt #Berdychowski: Dzisiaj wydaje się, że spór światopoglądowy i cywilizacyjny, zdominował politykę cywilizacyjną. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) September 7, 2021
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"