Polska kończy misję w Afganistanie. Błaszczak: w ciągu 20-lat zrobiliśmy co do nas należało
- To była bardzo trudna misja ze względów wojskowych, klimatycznych i kulturowych. Ten czas próby okazał się zwycięski dla żołnierzy Wojska Polskiego. 43 żołnierzy nie wróciło z Afganistanu a 200 odniosło rany, pamiętamy o nich - powiedział minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.
.@mblaszczak (@MON_GOV_PL): To była bardzo trudna misja ze względów wojskowych, klimatycznych i kulturowych. Ten czas próby okazał się zwycięski dla żołnierzy Wojska Polskiego. 43 żołnierzy nie wróciło z Afganistanu a 200 odniosło rany, pamiętamy o nich.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) June 25, 2021
.@mblaszczak (@MON_GOV_PL): Dla Wojska Polskiego to zdobyte doświadczenie i poszerzone umiejętności. To także sprawdzenie sprzętu w realnych warunkach wojennych. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) June 25, 2021
.@mblaszczak (@MON_GOV_PL): Dzięki misji w Afganistanie żołnierze poszerzyli swoją wiedzę i nabyli cech gotowości bojowej, tak ważnej dla bezpieczeństwa. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) June 25, 2021
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje