Polki z kolejnym zwycięstwem! Koreanki z południa rozbite do zera [wideo]

Artykuł
Twitter/Polska Siatkówka

Polskie siatkarki pewnie pokonały Koreę Południową 3:0. To już drugie zwycięstwo zespołu Stefano Lavariniego w tegorocznej Lidze Narodów. Teraz czas na starcie z Niemkami.

Reprezentacja Polski nie miała większych problemów, aby rozprawić się z bezradnymi tego dnia Koreankami. Biało-Czerwone po świetnej grze zamknęły spotkanie w trzech setach. Co ciekawe w pierwszej partii Azjatki zdobyły tylko... dziewięć punktów, co tylko oddaje przewagę zawodniczek Stefano Lavariniego.

Aktualny bilans Polek w tegorocznej Lidze Narodów to dwa zwycięstwa i jedna porażka. Nasze siatkarki turniej rozpoczęły od wygranej z Kanadą, a w drugim meczu musiały uznać wyższość Brazylijek. W efekcie oznacza to, że po trzech seriach gier Biało-Czerwone mają 6. punktów i zajmują 7. miejsce w grupie. 

Kolejnym przeciwnikiem Polek będą Niemki, które radzą sobie w Lidze Narodów ze zmiennym szczęściem i z bilansem 1-2, zajmują 10. pozycje w tabeli. Do spotkania z zespołem byłego selekcjonera męskiej reprezentacji Polski, Vitala Heynena dojdzie w niedzielę 5. czerwca o godzinie 19:00.

Skrót spotkania poniżej

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy