Zajączkowska-Hernik: w 2027 roku odwołamy umoczoną w afery bandę Tuska
Europoseł Konfederacji Ewa Zajączkowska-Hernik skomentowała ostatnie fatalne sondaże dla rządu Donalda Tuska. -Kochani, jednoczmy się i mobilizujmy, bo widać gołym okiem, że w przyszłym roku będzie ogromna szansa, by odwołać umoczoną w afery bandę Tuska i zrobić dla Polski wiele dobrego! - napisała polityk Konfederacji.
„54 proc. źle ocenia rząd”. Zajączkowska-Hernik wskazuje na trend w sondażach
Europoseł Konfederacji Ewa Zajączkowska-Hernik odniosła się do ostatnich sondaży, które są druzgoczące dla rządu Donalda Tuska a jednocześnie pozytywne dla prezydenta Polski Karola Nawrockiego oraz prawicowych partii opozycyjnych.
Według danych Instytutu Badań Pollster dla „Super Expressu”, który jest druzgocący dla rządu Donalda Tuska. Aż 54 proc. badanych oceniło rząd źle, 33 proc. dobrze, a 13 proc. ankietowanych wybrało odpowiedź „nie wiem".
Już 54% Polaków źle ocenia rząd Tuska - to czerwona kartka przed przyszłorocznymi wyborami!
- napisała Ewa Zajączkowska-Hernik.
Europoseł Konfederacji przypomniała przy tym, że prezydent Karol Nawrocki, po odebraniu orderu Zełenskiemu, notuje najwyższy w historii badań wskaźnik zaufania społecznego (IBRiS dla Onetu).
Prawicowa polityk wskazała, że wicemarszałek Krzysztof Bosak notuje drugi najwyższy wskaźnik zaufania społecznego ze wszystkich polityków opozycji (IBRiS dla Onetu).
Polityk Konfederacji pochwaliła się tym, że już ponad 4700 osób zgłosiło się jej Ruchu Biało-Czerwoni. -Takiego zainteresowania się nie spodziewałam! - zauważyła.
Kochani, jednoczmy się i mobilizujmy, bo widać gołym okiem, że w przyszłym roku będzie ogromna szansa, by odwołać umoczoną w afery bandę Tuska i zrobić dla Polski wiele dobrego! Czas na rewolucję zdrowego rozsądku i zmiany z korzyścią dla zwykłych ludzi a nie zdegenerowanych pseudoelit
- wskazała Zajączkowska-Hernik.
Źródło: Republika, X
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X