Dla Trzaskowskiego relaks ważniejszy od wypadku w Warszawie?

Użytkownik platformy X John Bingham trafnie podsumował Rafała Trzaskowskiego w związku z dzisiejszym wypadkiem w Warszawie. Słusznie zarzucił prezydentowi brak zainteresowania tym, co dzieje się w stolicy i całkowity brak zainteresowania sprawami warszawiaków.
John Bingham klarownie wypunktował poranne "działania" Trzaskowskiego. Czy jednak można się dziwić znając powszechnie zauważalne zamiłowanie Trzaskowskiego do nieróbstwa...? Oto wpis Johna Binghama:
"1. Tuż przed godziną 8 w Warszawie dochodzi do dramatycznego wypadku. 2. O godzinie 8:50 o sprawie informuje m.in. ukradziona Polakom tvp info. 3. Godzina 8:52, prezydent Warszawy na uchodźstwie Rafał Trzaskowski.
Jak pokazuje fotografia udostępniona w internecie, w chwili gdy mieszkańcy i służby borykali się ze skutkami wypadku Trzaskowski w spokoju pił kawkę.
Czy tak powinien postępować prezydent miasta? Internauci w swoim stylu komentowali tę sytuację:
Źródło: Republika, x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości

UJAWNIAMY: Baronowa warszawskiej „umieralni” – jak Barbara Misińska z afer NFZ wróciła na szczyt u Trzaskowskiego
Tak dziś wygląda 16-letnia córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza! Kalina idzie w ślady słynnych rodziców
Republika szykuje "pułapkę" na Trzaskowskiego w Końskich? Olechowski dementuje absurdy Onetu: zapraszamy panie Rafale, niech się Pan nie boi
Najnowsze

UJAWNIAMY: Baronowa warszawskiej „umieralni” – jak Barbara Misińska z afer NFZ wróciła na szczyt u Trzaskowskiego

Nawrocki czy Trzaskowski. Kto może liczyć na głos Zandberga?

Steinbach nie spodobały się słowa Nawrockiego o reparacjach. Niemka grozi Polsce!

Znana tenisistka ogłosiła zakończenie kariery! Jeszcze niedawno była w czołówce

22 osób w gangu hazardowym. Co ich czeka?

HIT DNIA
Bosak nie gryzł się w język. "Recydywista" - powiedział o Trzaskowskim

Tak dziś wygląda 16-letnia córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza! Kalina idzie w ślady słynnych rodziców
