Leszczyna o dzieciach i hordach psychiatrów. „To już nie jest śmieszne, tylko tragiczne”
Izabela Leszczyna wywołała spore poruszenie po swoich słowach na temat zdrowia psychicznego dzieci. Minister zdrowia - polonistka z wykształcenia - użyła pejoratywnego określenia odnośnie psychiatrów. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.
Leszczyna o problemach zdrowia psychicznego wśród dzieci
Nie załatwimy sprawy zdrowia psychicznego dzieci kształcąc kolejne hordy psychiatrów
- powiedziała minister zdrowia Izabela Leszczyna.
Polacy nie maja złudzeń, że Leszczynie chodziło o coś innego
Pewnie mówi o hordzie Tuska
- komentuje Zygmunt Tomczak.
Niektórzy piszą bez ogródek o ekipie Tuska
Jest bardzo źle. Daliśmy idiotom kraj do zabawy
- stwierdza Piotr.
Polacy są zdruzgotani zachowaniem Leszczyny
Już nawet nie jest śmieszne. Tylko tragiczne
- pisze Adaletta.
Leszczyna na niczym się nie zna?
Taka z niej polonistka, jak ministra... dowolnego resortu, bo na niczym się nie zna
- konkluduje Nuleczka.
Źródło: Republika, x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Najnowsze
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Wiadomo, gdzie zagra Lewandowski! Polak podjął decyzję
Mel Brooks kończy 100 lat. Legendarny twórca komedii wciąż nie zwalnia tempa