Pierwsze posiedzenie Sejmu po wyborach! Co będzie się działo?! [NA ŻYWO]
Dziś od godziny 10:00 trwa 36. posiedzenie Sejmu. Jest to jednak pierwsze posiedzenie po wyborach prezydenckich. Emocje mogą zatem sięgać zenitu! Oglądaj transmisję na żywo u nas!
Oglądaj posiedzenie Sejmu
Wybory prezydenckie wygrał Karol Nawrocki, kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość. Dziś, dwa dni po niedzielnym głosowaniu, które nie poszło zgodnie z oczekiwaniami koalicji 13 grudnia, rozpoczęło się posiedzenie Sejmu. Może być gorąco!
Oglądaj w oknie powyżej (transmisja z naszego kanału na platformie YouTube) oraz w zakładce "na żywo" na portalu tvrepublika.pl -> TUTAJ.
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Wiadomości
SPRAWDŹ TO!
Hołownia oficjalnie złożył rezygnację. Z czego jest dumny? "Zaprzysiągłem Karola Nawrockiego"
Patocelebryta twarzą kampanii MEN! Stifler z „Warsaw Shore” ma uczyć dzieci o cyberprzemocy. Ministerstwo się tłumaczy
TRZEBA ZOBACZYĆ!
PILNE: Europarlament nie zwalnia tempa. Przyjęto najsurowsze limity w ramach "Zielonego Ładu"
Najnowsze
Rządy Tuska - fala grupowych zwolnień w całej Polsce
Patocelebryta twarzą kampanii MEN! Stifler z „Warsaw Shore” ma uczyć dzieci o cyberprzemocy. Ministerstwo się tłumaczy
Tusk nie chce konfrontacji z Polakami i Prezydentem Nawrockim