Nocne telefony do Sławomira Cenckiewicza. Co robią służby Kierwińskiego i Siemoniaka?
Kolejne działania wymierzone w osoby reprezentujące obóz propolski. Około godziny 2:00 w nocy dzwoniono na telefon prof. Sławomira Cenckiewicza. Miało chodzić o zamówienie jedzenia. Pojawiły się również smsy sugerujące podanie numeru mieszkania.
Jak poinformował Cenckiewicz o godz. 2.16 na prywatny numer telefonu dzwonił rzekomy lub realny dostarczyciel pizzy, zaś domniemany kurier (z innego numeru telefonu) wysłał SMS-a.
Podobna sytuacja dotknęła wczoraj Sławomira Mentzena. To kolejne działania wymierzone w osoby z obozu patriotycznego.
Sławomir Cenckiewicz zaapelował do osób odpowiedzialnych o natychmiastowe i zdecydowane działania.
Będąc do niedawna wysokim urzędnikiem państwowym zajmującym się bezpieczeństwem państwa, zwracam się do premiera oraz ministrów Marcina Kierwińskiego i Tomasza Siemoniaka o niebagatelizowanie procesu prowokacyjnego, który od kilku dni nęka wiele osób i telewizję Republika.
Od kilku dni trwa nagonka i ataki na dziennikarzy Republiki. Zostały złożone nieprawdziwe zawiadomienia o podkładaniu ładunków wybuchowych w budynku redakcji oraz na temat rzekomych zachowań przestępczych w domach dziennikarzy.
Przedwczoraj policja najechała mieszkanie Tomasza Sakiewicza pod pozorem zgłoszenia o zagrożeniu życia dziecka.
Pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ oraz TUTAJ.
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Najnowsze
Eurowizja 2026: 12 punktów dla Izraela od polskiego jury wywołało internetową burzę: „Ale wstyd!”
Bogucki: środowiska liberalne i lewicowe w UE nie zauważyły, że ten świat dynamicznie przyspieszył
Policja bada śmierć 13-letniego chłopca. Są zatrzymani