Przejdź do treści
22:32 Prezydent Karol Nawrocki: akceptacja dla umowy z krajami Mercosur to katastrofa; panie premierze, trzeba budować mniejszość blokującą, a nie gadać
22:09 Holandia: samochód wjechał w tłum podczas parady świateł w Nunspeet; dziewięcioro rannych
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Republika Republika zaprasza widzów na specjalny koncert kolęd z Kozłówki, z udziałem Prezydenta RP Karola Nawrockiego oraz Pierwszej Damy Marty Nawrockiej, Wigilia, godz. 20.00
Republika Dzieci w Libanie śpiewają najpiękniejsze polskie kolędy. Na koncert zapraszamy do Republiki w Boże Narodzenie o godzinie 20:00
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Bochenek: „pierwszy pozew przeciwko politykom PO już złożony”

Źródło: Wiki Commons

Prawo i Sprawiedliwość zapowiada zdecydowaną reakcję na kłamstwa i pomówienia w kampanii. Rafał Bochenek poinformował o pierwszym pozwie skierowanym przeciwko Michałowi Szczerbie i Dariuszowi Jońskiemu.

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Bochenek, skrytykował działania sztabu Rafała Trzaskowskiego, wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Zdaniem Bochenka kampania Trzaskowskiego opiera się na „kłamstwach i pomówieniach”.

Nie możemy wobec tego faktu przejść obojętnie. Jest już pierwszy pozew! 

– napisał na X Bochenek, zaznaczając, że pozwani politycy, Michał Szczerba i Dariusz Joński, będą musieli wyjaśnić sprawę przed sądem.

Dodał również, że w przypadku kolejnych oszczerstw PiS będzie reagował równie stanowczo.

Dlaczego pozew?

Sprawa dotyczy konferencji prasowej Szczerby i Jońskiego, którzy przekazali, że będą prześwietlać życiorys Karola Nawrockiego pod kątem nieprawidłowości i szemranych znajomości. Nawrocki odniósł się do wystąpienia polityków KO i ich „raportu”, mówiąc, że jest to próba manipulacji i zakłamywanie rzeczywistości. 

Internauci przychylni takiemu obrotowi spraw

Należy odpowiedzieć stanowczo na brudne zagrania polityków KO

Dokładnie tak trzeba

- skomentowała AgiS na X. 

Ktoś w końcu zrobił co trzeba.

I bardzo dobrze. Trzeba tępić ten "duet śledczy"

- pisze dejma. 

Ludzie cieszą się, że działania Jońskiego i Szczery mają swoje konsekwencje.

Bardzo dobrze 👏 jechać z tym ośmiogwiazdkowym kłamstwem... Tylko przeprosiny dużymi literami i to w gazecie wyborczej Onet i TVN 👏💪

- komentuje Bruce Penhalll 4xNIE.

Źródło: x.com

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Wiadomości

Trump powiedział, że po raz ostatni zgrywa twardziela

Kopalnia Pniówek: Dwóch górników nie żyje

Ostrzeżenie na święta Bożego Narodzenia. Taka jest ich natura

Kolejny świetny sondaż dla Karola Nawrockiego. Na nic się zdały hejterskie ataki

Szokujący sondaż. Ugrupowanie Brauna rośnie kosztem Konfederacji

"To jest groteska, to jest żenujące". Stefaniuk o mailu do prześladowanej urzędniczki

Zatrzymania ws. hejtu po śmierci 11-latki z Jeleniej Góry

Nawrocki: Panie Premierze, trzeba budować mniejszość blokującą ws. Mercosur, a nie gadać

Ziobro: mamy do czynienia z pełzającym zamachem na polskie sądownictwo

Poseł odniosła obrażenia w trakcie obrony TVP. Prokuratura nie widzi problemu

Ostrzeżenie IMGW przed opadami marznącymi w ośmiu województwach

Marianna Schreiber zaczyna nowe studia!

Zderzenie dwóch pociągów na WKD Warszawa Śródmieście. Ranni trafili do szpitala

Stare plastikowe butelki można wykorzystać do produkcji leków na raka!

"W te święta samodzielna deportacja to najlepszy prezent". Trump ma "prezent" dla nielegalnych migrantów

Najnowsze

kopalnia węgla - zdjęcie poglądowe

Kopalnia Pniówek: Dwóch górników nie żyje

Szokujący sondaż. Ugrupowanie Brauna rośnie kosztem Konfederacji

"To jest groteska, to jest żenujące". Stefaniuk o mailu do prześladowanej urzędniczki

Zatrzymania ws. hejtu po śmierci 11-latki z Jeleniej Góry

Karol Nawrocki

Nawrocki: Panie Premierze, trzeba budować mniejszość blokującą ws. Mercosur, a nie gadać

Trump powiedział, że po raz ostatni zgrywa twardziela

rosyjski atak

Ostrzeżenie na święta Bożego Narodzenia. Taka jest ich natura

Karol Nawrocki

Kolejny świetny sondaż dla Karola Nawrockiego. Na nic się zdały hejterskie ataki