"Dobre życie Polaków". Oto hasło wyborcze Karola Nawrockiego
"Dobre życie Polaków" – to hasło wyborcze dra Karola Nawrockiego, obywatelskiego kandydata na prezydenta Polski. Nawrocki ogłosił je w sobotę podczas spotkania z mieszkańcami Choszczna.
Jak podkreślał Karol Nawrocki w haśle, zamyka się cały plan i program działania w kampanii wyborczej oraz po wygraniu wyborów.
Podczas spotkania z mieszkańcami kandydat obywatelski wskazywał na rozwiązania dla polskich rolników i podkreślał, że Polacy nie mogą być treaktowani jak w czasach kolonialnych byli traktowani przedstawiciele innych nacji.
"Dobre życie Polaków" to hasło, w którym zamyka się również gruntowna poprawa sytuacji w służbie zdrowia.
Karol Nawrocki złożył również obietnicę, że jego jedynym „szefem” będą Polacy, a głównym celem prezydentury będzie zakopanie podziałów w Polsce.
Źródło: Republika, Fakt.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź