Policjanci zatrzymali szukanego listem gończym. Posiadał 8 kg narkotyków

Artykuł
Na finał sprawy narkotykowej poczeka w zakładzie karnym
Fot. Canva

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach i funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali poszukiwanego listem gończym 43 latka. W jego mieszkaniu i autach znaleziono także znaczne ilości narkotyków.

Siedleccy kryminalni ustalili, że 43 letni mężczyzna poszukiwany listem gończym czasowo przebywa w Białymstoku. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w momencie gdy podjechał on do miejsca zamieszkania. Jak się okazało, w samochodzie, którym się poruszał znaleziono woreczki foliowe z białym proszkiem oraz susz roślinny. Z kolei w trakcie przeszukania mieszkania natrafiono na kolejne substancje odurzające oraz sporą gotówkę. Funkcjonariusze znaleźli również kluczyki do innego auta, które użytkował zatrzymany, a w jego bagażniku schowanych było 7 kilogramowych worków z zawartością suszu roślinnego. Policjanci gotówkę oraz kilka znalezionych telefonów.

ZOBACZ: Listy gończe za katolikami i krzyże wyrzucane do kosza. Obrazoburczy spektakl w Teatrze Powszechnym

- Po zatrzymaniu 43 latek został przewieziony do komendy policji, a następnie trafił przed oblicze prokuratora, gdzie usłyszał zarzuty. Ponieważ mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat, na finał sprawy narkotykowej poczeka w zakładzie karnym - przekazała nadkom. Agnieszka Świerczewska.

 

Źródło: policja.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy