Policjanci ujawniają głos przestępcy. Należy do pedofila, który wykorzystał dwie dziewczynki [WIDEO]

Artykuł
Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają głos sprawcy
Fot. canva

Policjanci z poznańskiego Archiwum X wracają do sprawy sprzed 13 lat, kiedy doszło do wykorzystania seksualnego dwóch małoletnich dziewczynek. Opublikowano nagranie głosowe ze zdarzenia, na którym wyraźnie słychać głos sprawcy. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają.

Do wykorzystania seksualnego dwóch dziewczynek w wieku 14 i 16 lat doszło wiosną 2009 r. w lesie k. Antonina w gminie Przygodzice. Będąc na spacerze w lesie, dziewczynki weszły do niewielkiego betonowego bunkra, gdzie często  spotykała się miejscowa młodzież. W środku wszedł do nich nagi mężczyzna ze slipami założonymi na głowę. Napastnik zablokował im wyjście, sterroryzował je, wykorzystał seksualnie, a następnie uciekł.

Jak podaje policja.pl, „podczas zdarzenia jedna z dziewczynek, wykorzystując nieuwagę napastnika, połączyła się z numerem alarmowym. Nie narażając się, nie mogła porozmawiać z operatorem, jednak połączenie zarejestrowało odbywające się dialogi, w tym głos mężczyzny. Dzięki obróbce nagrania przez Pracownię Fonoskopii Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu wyodrębniono z dynamicznych dialogów głos mężczyzny i poprawiono jakość dźwięku, dzięki czemu głos napastnika możliwy jest do rozpoznania przez osoby, które go znają. Policjanci podejrzewają, że sprawca mieszka lub mieszkał w okolicy, w której doszło do zdarzenia”.

Policja opublikowała nagranie z głosem sprawcy i prosi o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają.

UWAGA! Film zawiera treści nieodpowiednie dla osób wrażliwych i niepełnoletnich

Źródło: policja.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy