Półfinał ME w Katowicach. Polacy przegrali drugiego seta
Polscy siatkarze przegrali drugiego seta półfinału mistrzostw Europy ze Słoweńcami. W drugiej partii Polacy ugięli się rywalom 30:32. W pierwszej wygrali 25:17.
Zwyciezcy zagrają w niedzielę w finale ze zwycięzcą meczu rozgrywanego dziś o 21.00. Będzie to rozgrywka między broniącymi tytułu Sebami a Włochami.
Drugi set #POLSLO ???????????????? dla gości. 1:1 #EuroVolleyM pic.twitter.com/mWTwfywcm7
— POLSKA SIATKÓWKA (@PolskaSiatkowka) September 18, 2021
Polska siatkówka / Twitter
Komentarze
Najnowsze
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing
"Pogonimy razem tę bandę aferzystów". Ważny apel Cieszyńskiego do sygnalistów