Po roku rodzeństwo znowu razem. Wzruszająca scena na spacerze.

Artykuł
fot. Susan Kilip

Rodzeństwo szczeniaków, które zostało adoptowane rok temu, rozpoznało się podczas spaceru. Szczeniaki wyglądają teraz trochę inaczej niż wtedy, gdy zostały adoptowane przez dwie różne rodziny. Nie było jednak wątpliwości, że pieski się znają. W momencie kiedy wpadły na siebie na spacerze doszło do wielkiego przytulasa.

Właściciel David Kidd spacerował ze swoim rocznym szczeniakiem Monty, kiedy zauważył innego psa, który wyglądał podobnie.

Kiedy śnieżny Monty zobaczył kruczoczarną Rosie, podbiegł i przytulił nieznajomą. Widok był zaskakujący, ponieważ właściciele piesków nie znali się. Zagadka została rozwiązana podczas rozmowy właścicieli, z której wynikało, że pieski pochodzą z tego samego miotu.

„Mój mąż Lee i ja zabraliśmy Rosie na spacer… To było takie cudowne, oboje po prostu podskoczyli i przytulili się nawzajem, to było niesamowite” – powiedziała Susan Killip właścicielka Rosie.

„Zbliżają się pierwsze urodziny Rosie i Monty, więc mam nadzieję, że możemy zrobić coś, aby wspólnie je uczcić” – dodała Susan.

Źródło: goodnewsnetwork.org

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy