Po naszych publikacjach. Baner na Okęciu uległ... zniszczeniu
Od Zespołu Rzecznika Prasowego Polskich Portów Lotniczych otrzymaliśmy wyjaśnienia dotyczące zniknięcia z hali przylotów lotniska Okęcie baneru z wizerunkiem Fryderyka Chopina i napisem "Jesteśmy dumni z Polski".
A oto przesłana nam odpowiedź: "W odpowiedzi na publikację na Państwa portalu pod tytułem: „Z hali przylotów lotniska Okęcie zniknął Chopin i napis „Jesteśmy dumni z Polski”. Pozostał tylko pusty słup” https://tvrepublika.pl/Z-hali-przylotow-lotniska-Okecie-zniknal-Chopin-i-napis-Jestesmy-dumni-z-Polski-Pozostal-tylko-pusty-slup,165393.html informujemy, że baner na filarze uległ zniszczeniu. Lotnisko Chopina mocno identyfikuje się ze swoim patronem i Polską, czego dowód można odnaleźć w wielu elementach dekoracyjnych, przykładowo na poziomie odlotów".
Bez komentarza.
Najnowsze
Zandberg ostro do Trzaskowskiego i Kierwińskiego ws. Szpitala Południowego: "Warszawą rządzi ośmiornica"
USA natychmiast wyśle ratowników do Wenezueli w związku z trzęsieniami ziemi
Trzaskowski w ogniu pytań. Oglądaj NA ŻYWO obrady Rady Warszawy