Po naszych publikacjach. Baner na Okęciu uległ... zniszczeniu
Od Zespołu Rzecznika Prasowego Polskich Portów Lotniczych otrzymaliśmy wyjaśnienia dotyczące zniknięcia z hali przylotów lotniska Okęcie baneru z wizerunkiem Fryderyka Chopina i napisem "Jesteśmy dumni z Polski".
A oto przesłana nam odpowiedź: "W odpowiedzi na publikację na Państwa portalu pod tytułem: „Z hali przylotów lotniska Okęcie zniknął Chopin i napis „Jesteśmy dumni z Polski”. Pozostał tylko pusty słup” https://tvrepublika.pl/Z-hali-przylotow-lotniska-Okecie-zniknal-Chopin-i-napis-Jestesmy-dumni-z-Polski-Pozostal-tylko-pusty-slup,165393.html informujemy, że baner na filarze uległ zniszczeniu. Lotnisko Chopina mocno identyfikuje się ze swoim patronem i Polską, czego dowód można odnaleźć w wielu elementach dekoracyjnych, przykładowo na poziomie odlotów".
Bez komentarza.
Najnowsze
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!
Po relacji lekarza Tomasz Sakiewicz rusza do działania. „Zapewniamy ochronę i pomoc prawną”
Jak Trzaskowski zignorował patologię w Szpitalu Południowym