Plebiscyt Zdrowa Marka Roku. Poznaliśmy najzdrowszych producentów żywności

Sylwia Gawkowska 16-02-2023, 16:00
Artykuł
Materiały prasowe

Bezsenność i stres, złe samopoczucie. Wiele osób płaci w ten sposób za sukces. To jednak nie jest cena, która zniechęca młodych ludzi. Wykorzystuje to rynek, na którym szczególnie dobrze radzą sobie terapeuci czy psycholodzy, podobnie jak producenci suplementów, które mają zapewnić zdrowie i dobre samopoczucie. Jak odnaleźć się wśród tych usług i produktów? Szukać i pytać, a przede wszystkim korzystać z opinii innych. To właśnie opinie na rynku zdominowanym przez reklamę i marketing wciąż pozostają najwyższą wartością.

Przykładem jest Zdrowa Marka Roku, czyli ogólnopolski projekt, w którym nagradzane, promowane i rekomendowane są najwyższej jakości produkty i usługi stworzone z myślą o zdrowiu i zdrowym stylu życia. Plebiscyt ma na celu wyłonienie najzdrowszych marek produktów spożywczych i suplementów diety na polskim rynku.

W plebiscycie bierze udział kilkadziesiąt marek wybranych przez organizatorów. Każda z nich jest oceniana pod kątem składu, jakości surowców oraz zgodności z opisem. W 2022 roku wśród najlepszych znalazły się m.in. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie, producent najwyższej jakości produktów nabiałowych; start-up Mięsna Paczka, który dostarcza ekologiczne mięso z polskich hodowli, a także Cannaby Poland, polska firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą naturalnych olejków z konopi włóknistych. To produkt, które pozytywnie wpływa na samopoczucie, odczuwanie bólu, jakość snu i wiele innych funkcji.

- Cieszymy się, że nasza marka została doceniona przez jury, które wybrało nas jako jedną z najzdrowszych marek produktów spożywczych i suplementów diety dostępnych na polskim rynku. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że wszystko, co robimy, robimy z pasją i dbałością o najwyższą jakość – mówi Michał Zaleśny, prezes zarządu Cannaby Poland. - Jako Cannaby kładziemy nacisk na tworzenie produktów zdrowych i naturalnych, które pomagają ludziom w codziennym życiu. Jesteśmy dumni, że możemy stać obok tak znanych osobowości i marek jak: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Sinsay, Oriflame Sweden, czy Clinect, które również kładą nacisk na jakość i zdrowy styl życia.

Firma, która posiada polski kapitał, rozwija się nie tylko dzięki sprzedaży, ale też dzięki edukacji swoich klientów. Jej przedstawiciele tłumaczą i dowodzą, że mimo że CBD jest pozyskiwane z konopi, to ma niewiele wspólnego ze znaną wszystkim marihuaną. Nie posiada substancji psychoaktywnych, ale za to ma ogromny potencjał leczniczy. Cannaby Poland prowadzi własne badania, certyfikuje też produkt z CBD. Na stronie firmy znajdziemy zakładkę Akademia, w której eksperci firmy odpowiadają na wszystkie pytania związane z produktami.

Godni zaufania

Zdobywcy nagrody Zdrowa Marka Roku, plebiscytu, za którym stoją nazwiska takich ambasadorów jak Edyta Herbuś, Daria Ładocha czy Paulina Sykut-Jeżyna, to marki godne zaufania, wprowadzające innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu zdrowie i zaufanie konsumentów.

Plebiscyt organizowany jest przez agencję Best Brands Connect oraz Polski Instytut Rozwoju Marki. Podczas uroczystej gali ogłoszenia laureatów plebiscytu byli obecni m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Maja Ostaszewska, Tomasz Kammel, Dorota Gardias czy Beata Tadla.

Źródło: Plebiscyt Zdrowa Marka Roku

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy