Pijany sędzia z Iustitii został zatrzymany w Radomiu. Bojownik o „wolne sądy” prowadził auto mając ponad 2 promile!
Jak poinformował portal wpolityce.pl, członek skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia „Iustitia” jechał ulicami Radomia w stanie upojenia alkoholowego. "Tylko cud sprawił, że aktywista sędziowski nie doprowadził do tragedii. Tak potężne stężenie alkoholu świadczyło, że balanga pana sędziego musiała trwać wiele godzin. Pijany sędzia spokojnie przeszedł jednak policyjne czynności. Dziś w Sądzie Rejonowym w Grójcu zapadła decyzja o zawieszeniu Grzegorza G.", czytamy w portalu.
Sędziego czeka teraz postępowanie dyscyplinarne i możliwe, ze także utrata immunitetu sądowego. Jego sprawę przekazano do Lublina. Tam zajmuje się nią prokuratura okręgowa.
Najnowsze
PZPN ogłosił termin i miejsce meczu o Superpuchar Polski
Gliński alarmuje ws. działań Cienkowskiej: likwidują Instytut Dziedzictwa Solidarności
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie