Piękny widok! Kluby "GP" gotowe do Marszu! Wśród patriotów z całej Polski Tomasz Sakiewicz i Dorota Kania

Artykuł
twitter.com/GPtygodnik

Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko" wyruszy o godz. 15 z Ronda Romana Dmowskiego, przejdzie Alejami Jerozolimskimi, Mostem Księcia Józefa Poniatowskiego i zakończy się na Rondzie Waszyngtona. Kluby "GP" są już gotowe do marszu. Niemal każdy ma przy sobie biało-czerwone emblematy: opaski na ramię, często z kotwicą Polski Walczącej, szaliki z godłem, kokardy i flagi narodowe.

 

Tysiące członków klubów i sympatyków "Gazety Polskiej" przyjechały do Warszawy z całej Polski by razem wziąć udział w pięknym marszu.

Wielkie świętowanie 100-rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Już niebawem ruszymy we wspólnym marszu!

 

Wśród sympatyków "Gazety Polskiej" z całej Polski, są m.in. Tomasz Sakiewicz, Dorota Kania, Michał Rachoń, Robert Tekieli i wielu innych znanych dziennikarzy.

 

 

Wcześniej Tomasz Sakiewicz, Dorota Kania oraz Kluby "Gazety Polskiej" złożyli kwiaty pod Pomnikiem Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej na pl. Małachowskiego.

Biało-Czerwony Marsz  wyruszy o godz. 15:00 z Ronda Romana Dmowskiego, przejdzie Alejami Jerozolimskimi, Mostem Księcia Józefa Poniatowskiego i zakończy się na Rondzie Waszyngtona.

W marszu uczestniczył będzie m.in. prezydent, premier, marszałkowie Sejmu i Senatu, a także - według zapowiedzi rzecznik PiS Beaty Mazurek - prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i politycy tej partii.

 

Źródło: twitter.com/GPtygodnik, niezalezna

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy