Pazura o politycznej poprawności Europy: Oni nam detonację, a my im marsz. Za parę lat może zabraknąć frekwencji

ma, kg 27-03-2016, 19:28
Artykuł
Cezary Pazura
Zrzut ekranu z youtube.com

Aktor Cezary Pazura odniósł się na swoim oficjalnym profilu na Facebooku do wtorkowych zamachów w Brukseli i reakcji polityków europejskich na te wydarzenia. "Nawet premier Belgii wydaje z siebie bełkot typu: "Nie damy się zastraszyć", po czym na jego rozkaz ruszają w miasto auta z megafonami rycząc: "Prosimy nie wychodzić z domów!!! Dla waszego BEZPIECZEŃSTWA". Absurd..." – napisał Pazura.

Pazura wyśmiał również polityczną poprawność krajów europejskich."A potem marsz obywateli przez miasto z hasłem: "NIE dla strachu", jako odpowiedź na zamachy. W sumie rozumiem - oni nam DETONACJĘ, a my im MARSZ." – uznał. Aktor dodał, że za parę lat na tych marszach może zabraknąć frekwencji.

Aktor we wpisie przekonywał, że z terroryzmem nie da się wygrać aresztując tych, którym pas szahida nie wystrzelił. "Sztuka polega na tym, żeby wyeliminować terrorystę PRZED tym jak się wysadzi. Ot i cała filozofia. A jak to zrobić? Dopowiedzcie sobie sami" – napisał.

Pazura odniósł się także do planowanych we Francji Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jego zdaniem mistrzostwa nie mogą się odbyć, bo Francuzi są "kompletnie nieprzygotowani i bezradni". Według aktora jedynym rozwiązaniem byłoby internowanie wszystkich muzułmanów z kraju na czas mistrzostw. "Tego też od nas można się nauczyć. Są tacy, którzy jeszcze życzliwie pomogą" – uznał. "Jedyne miejsce w Europie, gdzie to się może udać to Polska" – dodał.

"W jednej ze stacji radiowych usłyszałem (nazwę pominę, żeby nie wyjść na politycznie uprzedzonego), że zamachowcy nie urządzili rzeźni, morderstwa, zamachu, etc... Nie! Usłyszałem, że dokonali DETONACJI. Wow-pomyślałem wewnętrznie detonując. Panowie, detonacji dokonuje pirotechnik na planie filmowym i to nie ma nic wspólnego z masakrami urządzanymi ZAWSZE przez islamskich terrorystów" – skomentował Pazura.

 

Jak na okres przedświąteczny przystało jest nad czym się pochylić, żeby nareszcie szczerze się pośmiać. W tym Wielkim...

Opublikowany przez Cezary Pazura - profil oficjalny na 25 marca 2016

 


CZYTAJ TAKŻE:

Ks. Waldemar Cisło: Europę niszczy poprawność polityczna. Szkoda, że za taką cenę

Zamachy w Brukseli. Papież Franciszek potępia „ślepą przemoc” i apeluje o modlitwę

 

Źródło: facebook.com/pazura.cezary, telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy