Paulo Sousa rozwiązał kontrakt z PZPN
Paulo Sousa rozwiązał kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej – poinformował portal TV Globo. Według doniesień mediów Sousa musiał zapłacić 300 tys. euro.
Jak podkreślają brazylijscy dziennikarze, oznacza to, że już wkrótce Sousa zostanie szkoleniowcem Flamengo. Tymczasem PZPN stoi przed wyborem nowego trenera polskiej kadry. Według mediów może nim zostać były selekcjoner Adam Nawałka.
tvp.info
Komentarze
Najnowsze
Trzaskowski do dymisji! Rusza obywatelska akcja na rzecz referendum
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę