Paulo Sousa rozwiązał kontrakt z PZPN
Paulo Sousa rozwiązał kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej – poinformował portal TV Globo. Według doniesień mediów Sousa musiał zapłacić 300 tys. euro.
Jak podkreślają brazylijscy dziennikarze, oznacza to, że już wkrótce Sousa zostanie szkoleniowcem Flamengo. Tymczasem PZPN stoi przed wyborem nowego trenera polskiej kadry. Według mediów może nim zostać były selekcjoner Adam Nawałka.
tvp.info
Komentarze
Najnowsze
"Została aresztowana przez NKWD i wywieziona na Syberię". Maciej Wąsik poinformował o śmierci swojej Mamy
Niezależna.pl: Resort Żurka instruuje sędziów. Do sądów trafił gotowy wzór pisma procesowego ws. ENA
Morawiecki po słowach Zełenskiego o "Panteonie Bohaterów": „Nie ma zgody na deptanie polskich grobów”