Paulo Sousa powołał kadrę. Sebastian Szymański pominięty

Artykuł
Wśród pominiętych kadrowiczów jest m.in. Sebastian Szymański
Fot:Flickr/Ai Kagou

Selekcjoner Paulo Sousa powołał reprezentację Polski na październikowe mecze w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Wśród 28 zawodników nie ma m.in. Sebastiana Szymańskiego i obiecywanego Mateusza Wieteski. Do kadry wracają kontuzjowani i chorzy kadrowicze, a także Łukasz Fabiański, dla którego mecz z San Marino będzie ostatnim w Biało-czerwonych barwach.

Podkreślić trzeba, że jest to szeroka kadra. Paulo Sousa, 27.09 ogłosi oficjalną kadrę. Niewykluczone jest, że kilka nazwisk odpadnie. Niepewny swojego miejsca jest Krzysztof Piątek, który jeszcze nie powrócił na boisko, a także Arkadiusz Reca, którego nie było nawet na ławce rezerwowych w Spezii Calcio.

Na liście nie ma Sebastiana Szymańskiego, który asystował w ostatniej kolejce rosyjskiej Priemier Ligi. Za pomocnika Dynamo Moskwa, powołanie dostał Przemysław Płacheta, który nie wrócił jeszcze do gry w Norwich City po chorobie.

Reprezentacja Polski rozegra dwa mecze w październiku, 09.10 zagra w Warszawie z outsiderem San Marino, a 12.10 z Albanią na wyjeździe.

Źródło: Łączy Nas Piłka

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy