Paulo Sousa chce opuścić reprezentację. „To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie”

Artykuł
Fot. Facebook

Jak informują portugalskie media, trener już ustalił warunki umowy z Flamengo i na początku stycznia ma przejąć drużynę. „Sprawa jest zamknięta” – informuje Record.

Dziś zostałem poinformowany przez Paulo Sousę, że chce rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z PZPN z powodu oferty z innego klubu. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, niezgodne z wcześniejszymi deklaracjami trenera. Dlatego stanowczo odmówiłem – poinformował Cezary Kulesza.

W ostatnich tygodniach pojawiły się spekulacje o tym, że zostanie trenerem któregoś z brazylijskich gigantów. Łączono go głównie z Flamengo oraz Internacionalem Porto Alegre. Początkowo doniesienia były brane z przymrużeniem oka, jednak według ostatnich informacji, sprawa jest bardziej poważna niż początkowo się wydawało.

Według doniesień „Recordu”, Sousa jest już dogadany z nowym pracodawcą. Od początku stycznia trener ma przejąć drużynę Flamengo. „Negocjacje są już zamknięte, a oficjalne ogłoszenie pojawi się wkrótce” – poinformował portugalski magazyn.

Źródło: Twitter, TVP Sport

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy