Paraliż dostaw ciepła na warszawskim Bródnie. Dzielnica pozostaje bez ogrzewania
Część mieszkańców warszawskiego Bródna od północy ma zimne kaloryfery. Kilkadziesiąt budynków pozostaje bez ogrzewania.
Veolia Energia Warszawa S.A. informuje, że w rejonie ul. Malborskiej w nocy, po godzinie pierwszej nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Kaloryfery mają zacząć grzać dopiero przed północą.
Ogrzewanie nie działa w blokach przy ulicach: Św. Wincentego, Krasiczyńskiej, Krasnobrodzkiej, Tokarza, Kondratowicza, Malborskiej, Głębockiej, Kowalskiego i Rzepichy
tvn24.pl
Komentarze
Najnowsze
Setki tysięcy Polaków przeciw ideologizacji szkoły. Podpisy trafiły do MEN i KPRM
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata