"Pandemia nie istnieje". Bez maseczek wtargnęli do szpitala w Toruniu [WIDEO]
Mężczyzna wtargnął do Specjalistycznego Szpitala miejskiego w Toruniu. Nie mieli maseczek i przemieszczali się między oddziałami, nie reagując na sprzeciw pracowników. Chcieli pokazać, że pandemia nie istnieje. Zobaczcie wideo z całego zdarzenia.
Autor nagrania chodzą po szpitalnych korytarzach z grupą znajomych. Zaglądał do sal, gdzie leżeli chorzy. Mimo zakazów przeszli kilka oddziałów, stwarzając ryzyko rozprzestrzenienia się Covid-19.
– Jestem u siebie w szpitalu, w moim państwie i mi tutaj nikt nie będzie mówić gdzie mogę wchodzić a gdzie nie. A kto mi będzie mówił czy wolno czy nie? Mi ktoś będzie mówił? – awanturował się mężczyzna.
Najnowsze
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści