"Pandemia nie istnieje". Bez maseczek wtargnęli do szpitala w Toruniu [WIDEO]
Mężczyzna wtargnął do Specjalistycznego Szpitala miejskiego w Toruniu. Nie mieli maseczek i przemieszczali się między oddziałami, nie reagując na sprzeciw pracowników. Chcieli pokazać, że pandemia nie istnieje. Zobaczcie wideo z całego zdarzenia.
Autor nagrania chodzą po szpitalnych korytarzach z grupą znajomych. Zaglądał do sal, gdzie leżeli chorzy. Mimo zakazów przeszli kilka oddziałów, stwarzając ryzyko rozprzestrzenienia się Covid-19.
– Jestem u siebie w szpitalu, w moim państwie i mi tutaj nikt nie będzie mówić gdzie mogę wchodzić a gdzie nie. A kto mi będzie mówił czy wolno czy nie? Mi ktoś będzie mówił? – awanturował się mężczyzna.
Najnowsze
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany