Otwarta restauracja! Obostrzenia wciąż te same, ale restauracja w Poznaniu działa

Artykuł
Akcja #OtwieraMy
twitter / @Duke_Kristof

Od końca października zostały zamknięte restauracje, puby i bary - do odwołania. Właściciele wpadli na pomysł przekształcania lokali w przestrzeń coworkingową.

Restauracje zamienione na miejsce pracy

Lokale gastronomiczne pozostają zamknięte, wydając dania na wynos. Wiele z nich, przez problemy finansowe może nie przetrwać do ponownego otwarcia, tym bardziej, że nikt nie wie, kiedy to może nastąpić. Właściciele wpadli na sprytny pomysł. Nie chcąc czekać do lutego, postanowili przebranżowić swoją działalność. Właściciele postanowili zaoferować w lokalu miejsca do pracy w formule "coworkingu".

- Macie dosyć pracy zdalnej w domu? Chcecie pracować w innym otoczeniu niż ściany własnego mieszkania. Wychodzimy temu naprzeciw! Od dziś w Jaglanej nie tylko kupisz pyszne śniadanie, kawę czy słodkości bez cukru na wynos. Możesz również przyjść i pracować zdalnie, wysłuchać wykładu lub przeprowadzić spotkanie biznesowe. - opublikowała restauracja Jaglana na swoim Facebooku.

 Akcja #OtwieraMy

Coraz więcej restauracji przyłącza się do akcji #otwieraMy chcąc otworzyć swoje lokale 1 lutego.

- Zdajemy sobie sprawę, że po tak długim lockdownie ciężko jest się otworzyć z dnia na dzień. Dlatego dając każdemu czas na przygotowanie lokalu pod ponowne otwarcie jako datę na wspólny powrót wybraliśmy 1.02.2021r. - poinformowali w mediach społecznościowych właściciele restauracji.

 

Źródło: poznań nasze. miasto

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy