Opozycja nie uszanuje nawet rodzinnej tragedii. Śmierć b. dyrektora z CBA wywołuje falę obrzydliwych insynuacji

Artykuł
Śmierć b. dyrektora z CBA wywołała falę komentarzy w mediach społecznościowych
Canva

„Śmierć b. dyrektora z CBA to dla opozycji pretekst do insynuacji i dalszych ataków na rząd” - napisał na Twitterze rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn, odnosząc się do medialnych doniesień o zgonie byłego szefa biura techniki operacyjnej, które jest odpowiedzialne za zakup Pegasusa.

Informacje, które początkowo podała TVN24, następnie zaś Onet, wywołały falę cynicznych, graniczących z barakiem smaku i zwykłej ludzkie wrażliwości, komentarzy ze strony polityków opozycji. W sieci pojawiły się insynuajce w stylu: „Jednego świadka mniej. Co za przypadek!”, „Trzymajcie się tam w CBA. Unikajcie spożywania produktów nieznanego pochodzenia”; i tym podobne.

Czytaj: Minister Ziobro o Pegasusie. „To modne się stało”

Zachowanie części polityków i sympatyków opozycji skomentował na Twitterze rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

„Obrzydliwe jest granie śmiercią człowieka i wikłanie jej w bieżącą kampanię polityczną. Śmierć b. Dyrektora z CBA to dla opozycji pretekst do insynuacji i dalszych ataków na rząd. Nie do pomyślenia…” – napisał.

Źródło: wpolityce.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy