Od poniedziałku znika większość obostrzeń. Decyzja zapadła
Od poniedziałku obowiązek noszenia maseczek i odbywania kwarantanny przestanie obowiązywać. Rząd podjął już formalną decyzję w tej sprawie - ustalili dziennikarze RMF FM. Dziś lub jutro ma ją oficjalnie ogłosić minister zdrowia.
Jedna z restrykcji nie przestanie jednak obowiązywać – to obowiązek izolacji po potwierdzeniu zakażenia.
Od poniedziałku noszenie maseczek będzie jedynie możliwością, ale już nie obowiązkiem. Żadnych kar nie będzie.
Jak ustalili dziennikarze RMF FM, od poniedziałku zniesiona ma zostać także kwarantanna dla osób mieszkających z kimś zakażonym oraz dla osób przyjeżdzających z zagranicy.
RMF
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem