„Obronimy Polskę w każdej sytuacji”. Wywiad z Mariuszem Błaszczakiem w najnowszym numerze „Gazety Polskiej”

Artykuł
Wywiad z Mariuszem Błaszczakiem w najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej”
Fot. materiały prasowe

Rosja udowodniła nieprzewidywalność, a przykład Krymu pokazał, że to, co można początkowo uważać za manifestację siły, może w mgnieniu oka przerodzić się w konfrontację – powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak w wywiadzie, który ukaże się w najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej” już w najbliższą środę (8 grudnia). Ponadto w numerze rozmowa z Marie Le Pen, najnowsze ustalenia w sprawie szlaków przemytu imigrantów oraz kulisy konfliktu w Agorze. A także najważniejsze informacje i analizy z kraju i ze świata.

- Rosja udowodniła nieprzewidywalność, a dodając do tego brak poszanowania praw międzynarodowych, nieprzestrzeganie stosunków dobrosąsiedzkich, stale prowadzone akcje dezinformacyjne oraz znaczny potencjał militarny – otrzymujemy państwo stanowiące duże ryzyko dla bezpieczeństwa regionu. Przykład Krymu pokazał, że to, co można początkowo uważać za manifestację siły, może w mgnieniu oka przerodzić się w konfrontację – powiedział Mariusz Błaszczak w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”. Z ministrem rozmawiają Katarzyna Gójska, Piotr Lisiewicz i Tomasz Sakiewicz.

Ponadto w numerze:

  • „Moskiewscy przewodnicy imigrantów” – o metodach, które stosują przemytnicy ludzi, pisze Hubert Kowalski.
  • „Albo się zjednoczymy, albo będą w nas celować” – z Marie Le Pen, kandydatką Zjednoczenia Narodowego na prezydenta Francji, rozmawiają Olga Doleśniak-Harczuk i Antoni Opaliński.
  • „Agora to dezinformacja, obrzucanie błotem i insynuacje” – o kulisach konfliktu w Agorze pisze Piotr Lisiewicz.

W numerze znajdziemy również zbiór tekstów w 40. rocznicę wprowadzenia stanu wyjątkowego, a także kolejną odsłonę „Tajników umysłu” – tekst powstały we współpracy z TV Republika.

Zapraszamy do kiosków już w najbliższą środę.

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy