Obława na pirata drogowego. Policja użyła broni
Policja użyła broni w trakcie pościgu za autem dostawczym, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Po zatrzymaniu samochodu, kierowca uciekł; trwają poszukiwania.
Do zdarzenia doszło dziś przed południem w Strzelinie na Dolnym Śląsku. Policjanci tamtejszej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli auto dostawcze, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość.
Kierowca nie zatrzymał się i zaczął uciekać.
- Policjanci podjęli pościg ulicami Oławską, Wrocławską i Kazimierza Wielkiego - powiedział rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie mł. asp. Łukasz Porębski.
Na ulicy Kazimierza Wielkiego jeden z policjantów oddał strzały ostrzegawcze, a następnie strzał w oponę auta dostawczego. Samochód zatrzymał się, a jego kierowca zaczął uciekać w stronę pobliskich ogródków działkowych. Policja zatrzymała pasażera auta. Trwają poszukiwania kierowcy
Najnowsze
USA utworzyły korytarz żeglugowy przez Ormuz, który pozwala na eksport ropy
SPRAWDŹ TO!
Prezydent idzie po szarlatanów! Nawet 15 lat więzienia za śmierć pacjenta
Stuu przed sądem. Prokuratura chce, by został w areszcie
Wielki skok na kasę Polaków? Rząd Tuska uderza w 3 miliony przedsiębiorców!
Sakiewicz o Fundacji Obrony Praw Obywatelskich: powstała dla tych, którzy czują się opuszczeni przez państwo
Ukraina żąda zwiększenia limitu bezcłowej sprzedaży swoich produktów rolnych w krajach UE!