Nowy program w TV Republika! „Hity w Sieci” ruszają już 1 kwietnia!
Od 1 kwietnia Telewizja Republika wzbogaca swoją ofertę o format dotychczas nieobecny w ramówce tej stacji! Program „Hity w Sieci” to doskonała propozycja zarówno dla miłośników social mediów, jaki i tych, którzy na co dzień nie śledzą z uwagą tego, czym żyją „społecznościówki”. Zapraszamy!
Sieciowe rewelacje będą przedstawiane z dużą dozą humoru, a ostrze obecnej w nim satyry nie oszczędzi nawet tych, których mainstreamowe media traktują nadzwyczaj łagodnie.
Trójka młodych, pełnych energii prowadzących komentować będzie najciekawsze, najzabawniejsze i najbardziej viralowe filmy, zdjęcia i posty z sieci. Gospodarzem programu będzie szefowa redakcji social media Telewizji Republika Mirona Hołda, która wraz z współprowadzącymi – Magdą Czapską i Oskarem Szafarowiczem – zapewni widzom rozrywkę na odpowiednim poziomie.
Każdy z odcinków uzupełni sonda uliczna, w której napotykane osoby zmierzą się z przewrotnymi pytaniami dotyczącymi tak zwanej „bieżączki”.
Ważnym elementem programu będzie jego interaktywna część, w której to telewidzowie decydować będą o tym, kto w danym tygodniu zasłużył sobie na przyznanie (nie)chlubnego Oscara Tygodnia.
Premiera pierwszego odcinka programu „Hity w sieci” już w najbliższą sobotę 1 kwietnia o godzinie 11:11.
📣Nadchodzi nowy program w Telewizji Republika #HityWSieci - nie możesz przegapić!
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) March 29, 2023
Sobota, 1 kwietnia, godzina 11:11! ⏰ z:
▪️@MironaHolda
▪️@Szafarowicz2001
▪️@ma_czapska
Chcecie poznać zabawną stronę polityki? 😃👉 Bądźcie z nami! 🌟🤗#włączprawdę #TVRepublika pic.twitter.com/JDCDvECX49
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Tusk przewrotnie komentuje sondaż, który zapowiada brak koalicjantów KO w przyszłym Sejmie. Internauci bezlitośni
List otwarty Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego Bartłomieja Sochańskiego do Prezesa TSUE Koena Lenaertsa
Najnowsze
List otwarty Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego Bartłomieja Sochańskiego do Prezesa TSUE Koena Lenaertsa
Sakiewicz alarmuje: to już nie są zwykłe działania polityczne
Niemcy szykują się na wojnę. Ujawniono kulisy przygotowań przerzutu wojsk