Nowe skandaliczne fakty w PE. Kuźmiuk. Tarczyński. Bartoszewski [wideo]

Tomasz Domański 22-01-2023, 12:22
Artykuł
Telewizja Republika

"Korupcja w Parlamencie Europejskim to jest wierzchołek góry lodowej. Hiszpanie opublikowali dziś nagranie ze swoim deputowanym, który chce oczerniać Polskę pytając co może zrobić więcej", powiedział w rozmowie z Tomaszem Sakiewiczem europoseł PiS Dominik Tarczyński. Gość audycji "Polityczna kawa" dodał, że w opublikowanym filmie ukazane są mechanizmy jak Juan Fernando López Aguilar ma dalej postępować by zablokować unijne środki dla Polski.

- Planem PE było zablokowanie pieniędzy dla Polski. Politycy z PE zostali jednak złapani dzięki systemowi podsłuchów Pegasus.  Nie możemy być naiwni, to nie jest Marokogate tylko Russiagate.

- Jestem przekonany, że w przeciągu tygodnia pojawią się kolejne nazwiska osób skorumpowanych w PE. To jest mafia, ci ludzie doprowadzili, że Polska nie dostała pieniędzy, podkreślił Dominik Tarczyński.

Do podobnych konkluzji doszedł także drugi z europosłów PiS Zbigniew Kuźmiuk. Według niego "dzisiejsze informacje są wstrząsające. Aguilar to osoba, która kreowała negatywne opinie o Polsce, prowadził propagandę przeciw Polsce i brał za to pieniądze".

Pod opiniami swoich rozmówców podpisał się też przedstawiciel polskiego parlamentu Władysław Teofil Bartoszewski z KP-PSL. >>>ZOBACZ WIĘCEJ<<<


Cała rozmowa w oknie poniżej.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy