Nowe Państwo - jedyny polski konserwatywny miesięcznik opinii. Polecamy!
Już od nowego roku miesięcznik ,, Nowe Państwo" jest dostępny wyłącznie w prenumeracie papierowej i subskrypcji elektronicznej oraz w placówkach Poczty Polskiej. Mamy jednak dla Państwa miłą i cenną niespodziankę.
W związku z tym w odpowiedzi na liczne Państwa pytania i apele, pragniemy poinformować, że Sklep Gazety Polskiej udostępnił w sprzedaży limitowana liczbę egzemplarzy styczniowego numeru Miesięcznika Nowe Państwo, zawierającego m.in. ,,Raport Państwowej Komisji do spraw badania wpływów rosyjskich na Bezpieczeństwo Wewnętrzne Rzeczpospolitej Polskiej w latach 2007-2022".
Miesięcznik "Nowe Państwo" jest pismem społeczno-politycznym o profilu prawicowo-konserwatywnym - poddającym głębokiej analizie najważniejsze wydarzenia oraz przemiany społeczne, w znacznej części przedstawiające tematykę historyczną. Periodyk zawiera także bogaty przegląd prasy zagranicznej.
https://sklep.gazetapolska.pl/strona-glowna/588-miesiecznik-nowe-panstwo-012024.html
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
KO chciało „ratować” zadłużone szpitale pieniędzmi pogotowia. Ratownicy z Podlasia powiedzieli „nie”
"Jest kilka delikatnych kwestii do rozwiązania". Są najnowsze informacje o rozmowach pokojowych ws. wojny na Ukrainie
Najnowsze
EPL wycofała się z wniosku ws. umowy z Mercosurem. Bielan ujawnia szczegóły
Błaszczak punktuje władzę ws. Rosomaków i przypomina, kto podpisał umowę
KO chciało „ratować” zadłużone szpitale pieniędzmi pogotowia. Ratownicy z Podlasia powiedzieli „nie”