Nitras uderzył i znieważył posłankę PiS! Iwona Arent: zawiadomiłam prokuraturę
Posłanka PiS Iwona Arent złożyła zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w związku z zachowaniem posła PO Sławomira Nitrasa, który - jak stwierdziła - miał ją uderzyć i publicznie znieważyć, używając wulgarnych słów.
O całej sprawie posłanka PiS poinformowała o sprawie na Twitterze.
„Wczoraj złożyłam zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w związku z karygodnym zachowaniem posła Sławomira Nitrasa z PO, który uderzył mnie i publicznie znieważył używając wulgarnych słów” – napisała Arent.
Wczoraj złożyłam zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w związku z karygodnym zachowaniem posła Sławomira Nitrasa z PO, który uderzył mnie i publicznie znieważył używając wulgarnych słów.
— Iwona Arent (@IwonaArent) 23 listopada 2018
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada