Nisztor ujawnia: W czasie protestu opozycji Schetyna odpoczywał na nartach w Austrii

Lidia Lemaniak (lml) 06-01-2017, 11:04
Artykuł
Telewizja Republika

Jak dowiedział się dziennikarz śledczy Piotr Nisztor, nie tylko Ryszard Petru, w czasie okupowania sali sejmowej przez opozycję, wybrał się na urlop. Uczynił to również lider Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna, który – tuż przed sylwestrem – jeździł na nartach w Schladming, w Austrii. Przypomnijmy, że opozycja ma okupować salę sejmową do 11 stycznia.

Portal Telewizjarepublika.pl próbował skontaktować się w tej sprawie z Biurem Poselskim Grzegorza Schetyny i Biurem Prasowym Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Niestety – być może w związku z dzisiejszym świętem – nikt nie odebrał telefonu.

O krótki komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Piotra Nisztora:

– Dziwię się, że Grzegorz Schetyna nie chce się odnieść i opowiedzieć o swoim wypadzie do Austrii. W jeździe na nartach nie ma nic złego. Przecież sport to zdrowie – powiedział nam dziennikarz śledczy. 

Przypomnijmy, jak lider PO komentował wyjazd Petru i Schmidt: – Spraw prywatnych nie komentuję. Ani w prywatnych sprawach, tym bardziej w prywatnych, a także w sprawach partyjnych zaprzyjaźnionej, sojuszniczej partii nie – powiedział.

– Niestety kwestie sensacyjne zawsze przykrywają to, co w polityce jest ważne. Jedno zdjęcie robi wielkie zamieszanie i awanturę. Współczuje mu po ludzku – mówił zaś 3 stycznia w programie  #dzieńdobryPolsko w wp.pl.  

 

Źródło: twitter.com/PNisztor, telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy