Nigeria. Sceny jak z Mad Maxa. Bandyci na motocyklach atakują miasteczko
Uzbrojeni napastnicy na motocyklach zabili co najmniej 50 osób w stanie Kebbi na północnym zachodzie Nigerii - poinformowali w niedzielę mieszkańcy regionu. Grupa kilkunastu mężczyzn najechała okolicę w piątek w nocy.
Według mieszkańców napastnicy starli się z wojskiem i policją, jednak siły bezpieczeństwa musiały się wycofać pod naporem bandytów.
W wyniku ataku spalonych zostało kilka sklepów i silos zbożowy. Napastnikom udało się także uprowadzić bydło.
wnp.pl
Komentarze
Najnowsze
AI w polskiej edukacji. Eksperci, młodzi liderzy i były wiceminister spotkają się w Sejmie RP
Uwaga: duże zagrożenie pożarowe w województwie mazowieckim!
To ostatni moment. Wniosek o 800 plus do końca czerwca oznacza wypłatę z wyrównaniem
TRZEBA ZOBACZYĆ!