Niewiarygodny zwrot akcji. Zdaniem ukraińskich mediów wszystko jest już jasne

Artykuł
Twitter.com

Ukraińskie media informują, że Andrij Szewczenko obejmie stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski. Według portalu vZbirna prowadzonego przez byłego rzecznika prasowego Szewczenki, szczegóły współpracy z trenerem zostały już potwierdzone.

Zdaniem osoby z najbliższego kręgu Szewczenki były piłkarz, a obecnie ukraiński trener już podpisał kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i ma on zarabiać 2,5 mln euro rocznie. Jest to rekordowa suma jak na selekcjonera. Mniej zarabiał m.in. ostatni trener, Paulo Sousa.

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski ma zostać oficjalnie ogłoszony 31 stycznia PGE Narodowym w Warszawie.

Poszukiwania nowego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej trwają od blisko miesiąca. 29 grudnia ubiegłego roku za porozumieniem stron Paulo Sousa rozstał się z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Po odejściu Sousy nazywanego potocznie „siwym bajerantem”, jako potencjalnych trenerów naszej drużyny wymieniano zarówno tych krajowych (Adama Nawałkę), jak i zagranicznych (Fabio Cannavaro, czy Szewczenko).

W opinii wielu ekspertów oraz osób ze środowiska piłkarskiego murowanym kandydatem do przejęcia reprezentacji pozostaje Adam Nawałka.

Źródło: sport.tvp.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy