Niedzielski: Znów ponad 15 tys. nowych zakażeń koronawirusem, 296 osób zmarło
W ciągu ostatniej doby 15 tys. 250 osób zakaziło się koronawirusem, 296 osób zmarło – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski.
Niedzielski pytany był o dzisiejsze dane. Jak poinformował, 15 tys. 250 osób zakaziło się koronawirusem, a 296 osób zmarło.
Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, wczoraj badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u 15 698 osób, najwięcej odnotowano ich w woj. mazowieckim – 2750. W dobowych zakażeniach doszliśmy do poziomów odnotowanych w listopadzie. Zmarło 309 osób.
PAP
Komentarze
Najnowsze
IMGW i RCB ostrzegają. Nadciągają gwałtowne burze, możliwy grad i podtopienia
Pełczyńska-Nałęcz dała powód Tuskowi, aby ten jeszcze bardziej jej nie lubił
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej