Niedzielski: Znów ponad 15 tys. nowych zakażeń koronawirusem, 296 osób zmarło
W ciągu ostatniej doby 15 tys. 250 osób zakaziło się koronawirusem, 296 osób zmarło – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski.
Niedzielski pytany był o dzisiejsze dane. Jak poinformował, 15 tys. 250 osób zakaziło się koronawirusem, a 296 osób zmarło.
Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, wczoraj badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u 15 698 osób, najwięcej odnotowano ich w woj. mazowieckim – 2750. W dobowych zakażeniach doszliśmy do poziomów odnotowanych w listopadzie. Zmarło 309 osób.
PAP
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem