Niedzielski: Znów ponad 15 tys. nowych zakażeń koronawirusem, 296 osób zmarło
W ciągu ostatniej doby 15 tys. 250 osób zakaziło się koronawirusem, 296 osób zmarło – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski.
Niedzielski pytany był o dzisiejsze dane. Jak poinformował, 15 tys. 250 osób zakaziło się koronawirusem, a 296 osób zmarło.
Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, wczoraj badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u 15 698 osób, najwięcej odnotowano ich w woj. mazowieckim – 2750. W dobowych zakażeniach doszliśmy do poziomów odnotowanych w listopadzie. Zmarło 309 osób.
PAP
Komentarze
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Miliony euro z Ligi Konferencji. Finansowy zastrzyk dla polskich klubów
Morawiecki: wielkie projekty PiS zakopane, zaorane i wyśmiane przez rząd Tuska
Pierwsza Prezes SN wyraża sprzeciw wobec cięć w budżecie Sądu Najwyższego
Kult ODWOŁUJE koncerty: „Nie jesteśmy w stanie grać”.
"Będą stawiać zarzuty za nielubienie Tuska?!". Andruszkiewicz przestrzega przed cenzurą rządu 13 grudnia
"Chcemy odnowy starego kontynentu". Europejscy konserwatyści złożyli na ręce Ojca Świętego deklarację ideową