Niedoszły morderca się powiesił. Po kilkudniowych poszukiwaniach policja znalazła ciało

Artykuł
Zwłoki Mariusza Z. znaleziono koło Wolsztyna
policja

Ciało Mariusza Z., podejrzewanego o próbę morderstwa w Bojadłach koło Zielonej Góry, zostało znalezione w okolicy Wolsztyna (również w okolicach Zielonej Góry) - poinformowała Gazeta Lubuska. Kilka dni wcześniej policjanci znaleźli porzucone audi, którym się poruszał.

Do dramatu miało dojść 19 marca. To wtedy do Bojadeł przyjechał Mariusz Z. 43-latek spotkał się z 23-letnią kobietą, z którą wcześniej był w związku. W pewnym momencie mężczyzna zaczął dusić swoją byłą partnerkę. Uciekł, gdy kobieta straciła przytomność. 23-latka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Po sprawcy ślad zaginął.

Po kilku dniach od zdarzenia policja znalazła porzucone audi, którym poruszał się Mariusz Z. Opublikowano jego wizerunek oraz rysopis. Poszukiwania podejrzanego o próbę morderstwa nie przynosiły jednak rezultatu. Przełom nastąpił w sobotę, 27 marca.

- Otrzymaliśmy informację od policjantów z Wolsztyna, że najprawdopodobniej odnaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny – poinformowała podinsp. Małgorzata Stanisławska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Jak podaje portal pościgi.pl, Mariusz Z. powiesił się.

Źródło: Gazeta Lubuska

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy