Nie żyje mężczyzna poszukiwany w Jeziorze Ostrowickim
Nie żyje młody mężczyzna, którego poszukiwania prowadzone były w nocy w Jeziorze Ostrowickim w Bieślinie w powiecie gnieźnieńskim. W nocnej akcji brało udział 12 zastępów straży, w tym grupa z Poznania.
Na jeziorze wywróciła się łódź. Jedna osoba była poszukiwana. Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały po północy – poinformował PAP w niedzielę rano oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej.
Na miejsce zadysponowano łącznie 12 zastępów, w tym m.in. specjalistyczną grupę nurkową.
„Mężczyzna został odnaleziony, ale niestety nie żyje” – powiedział dyżurny.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!
Upał osiągnie apogeum. IMGW ostrzega przed 42 st. C i gwałtowną zmianą pogody