„Nie bądź sam, baw się z nami”. Sylwestrowa noc pełna wrażeń! Zaczynamy o 21:50

Zapraszamy na sylwestrowy koncert
TV Republika

Serdecznie zapraszamy na koncert sylwestrowy „Nie bądź sam, baw się z nami”, który będzie wypełniony muzycznymi atrakcjami w najlepszym stylu. Wszystko za sprawą rewelacyjnego zespołu Dziubek Band pod batutą Mariusza Dziubka.

Tej nocy nie zabraknie światowych hitów, jak „Happy”, „Bamboleo” czy „Simply the best”, ale koncert wypełnią też polskie przeboje, m.in. „Daj mi tę noc”, „Bo jak nie my to kto”, „Cykady na Cykladach”, „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”.

W programie koncertu zorganizowanego przez „Gazetę Polską Codziennie” we współudziale z Telewizją Republika i portalem Niezalezna.pl znajdzie się także podsumowanie mijającego roku i moc życzeń. Powspominamy wyjątkowe wydarzenia, które na długo zostaną w naszych sercach, jak gala na 10-lecie „Gazety Polskiej Codziennie”, gala na 195-lecie „Gazety Polskiej”, ale także powstanie portalu społecznościowego Albicla.com.

Transmisja w piątek, 31 grudnia o godz. 21.50 w Telewizji Republika oraz w internecie na portalach: Vod.GazetaPolska.pl, Niezalezna.pl, Facebook Gazeta Polska Codziennie.

Zapraszamy do spędzenia z nami sylwestrowej nocy!

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy