Nico Rosberg zwycięzcą GP Brazylii
W minioną niedzielę odbył się przed ostatni wyścig z serii F1 tego sezonu. Już przed tymi zawodami pewny Mistrzostwa Świata był Lewis Hamilton. Jego kolega z zespołu Nico Rosberg walczył o drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.
Niemiecki kierowca po wygraniu kwalifikacji oraz po wystartowaniu z ,,pole position”, został zwycięzcą Brazylijskiego Grand Prix. Tym samym zapewnił sobie srebrny medal w klasyfikacji generalnej tego sezonu. Podium w tym wyścigu uzupełnili na drugim miejscu Lewis Hamilton oraz Sebastian Vettel z Ferrari który ukończył wyścig na najniższym stopniu podium.
Zespół Mercedesa zgarnął pełną pulę w tegorocznym sezonie. W klasyfikacji konstruktorów wyprzedzają drugi zespół Ferrari o ponad 250 punktów, a jego kierowcy są na czele klasyfikacji kierowców.
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!