Nawałka: Reprezentacja Polski jest najważniejsza!

Artykuł
Czy Adam Nawałka będzie nowym selekcjonerem Polski?
Fot.Flickr/Robert Wiśniewski

Reprezentacja Polski przygotowuje się do gry w barażach o wyjazd na XXII Mistrzostwa Świata w Katarze. Turniej odbędzie się po raz pierwszy na przełomie listopada i grudnia, a nie w połowie roku. Polska, żeby wystąpić na najważniejszym turnieju piłkarskim, musi 24 marca pokonać Rosję na stadionie Łużniki w Moskwie, a potem okazać się lepszym od zwycięzcy meczu Czechy-Szwecja. Jednakże nie forma piłkarzy jest największym problemem. Tym jest fakt, że po skandalicznej decyzji Paulo Sousy, Biało-Czerwoni są bez selekcjonera. Jednym z głównych kandydatów na tę posadę jest… Adam Nawałka.

64-latek chce ponownie objąć stery kadry narodowej. W rozmowie ze sport.fakt.pl były selekcjoner powiedział-Reprezentacja narodowa jest ponad wszystkim! - powiedział Faktowi szkoleniowiec. Dodał przy tym, że nie miał kontaktu z nikim z PZPN. - Najważniejsze jest dobro kadry. Jeżeli prezes Kulesza ma innego kandydata do prowadzenia reprezentacji Polski, to uszanuję tę decyzję i będę trzymał kciuki za drużynę-dodał.

Nawałka uciął też spekulacje, że złożył ofertę prowadzenia reprezentacji Kosowa. - To kompletna bzdura. W ogóle nie było takiego tematu. To czyjś wymysł! - stanowczo stwierdził Adam Nawałka.

Źródło: Sport.Fakt.PL /TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy