Nauczanie zdalne. Jest decyzja Ministerstwa Edukacji i Nauki
Od czwartku zostanie wprowadzone zdalne nauczanie od klasy czwartej i powyżej - dowiedział się nieoficjalnie Polsat News. Na g. 18:30 zaplanowany jest briefing ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka i głównego inspektora sanitarnego Krzysztofa Saczki na temat sytuacji w szkołach.
W Ministerstwie Edukacji i Nauki we wtorek kontynuowane jest spotkanie kierownictwa resortu z kierownictwem Generalnego Inspektoratu Sanitarnego na temat aktualnej sytuacji epidemicznej, w szczególności funkcjonowania szkół i placówek oświatowych.
Polsat News
Komentarze
Najnowsze
Ważne: jest śledztwo w sprawie nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego
Burza po wpisie Tuska ws. Emila Jędrzejewskiego. Internauci nie zostawili na premierze suchej nitki
Lekarz-sygnalista milczał podczas przesłuchania